Servis

   Každý kdo již někdy vlastnil, nebo měl dlouhodobě v užívání osobní automobil ví, že bez potřebné profesionální péče a pravidelných servisních prohlídek se jízdní a užitné vlastnosti vozu mohou v čase horšit. Je tedy potřebné v zájmu zachování užitné hodnoty vozu dodržovat pravidelné návštěvy servisu.

Pravidelné servisní prohlídky

   Systém pravidelných servisních prohlídek zaručuje bezvadnou funkci Vašeho nového automobilu a zachování jeho jízdních vlastností po celou dobu životnosti vozu.

   V rámci servisních prohlídek proběhne výměna oleje a olejového filtru, jsou zkontrolovány (a příp. doplněny) provozní kapaliny, vůz je zkontrolován na možná poškození či nestandardní opotřebení, je zkontrolována interní diagnostika vozu, brzdový subsystém a pneumatiky.
 
Příprava na technickou kontrolu

   Technický stav Vašeho vozidla musí v každé situaci odpovídat vysokým nárokům na bezpečnost  silničního provozu. Proto je nutné v zákonem stanovených intervalech navštívit stanici technické kontroly.

   Za použití moderních zařízení Váš vůz připravíme na bezproblémové získání Osvědčení o technické způsobilosti vozidla (STK) a hodnotě emisí výfukových plynů (SME) pro benzínové i dieselové motory.

   Zkontrolujte si termín poslední technické kontroly uvedené v Technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ.

Montáž tažných zařízení  a jejich certifikace


Kontakt

Auto Vyroubal

Chválkovická 31
Olomouc
773 00


603 279 253
585313769
Reference

Nebyly nalezeny žádné záznamy.


Nebyly nalezeny žádné záznamy.